Rating: 4.9/5. From 18 votes.
Please wait...

ترجمه کلیه کتاب ها و وب سایتها دیگر اقسام رسانه های انگلیسی پذیرفته می شود.

امروزه استفاده از منابع علمی و تجاری انگلیسی زبان برای توسعه دانش و کسب و کارهای مختلف امری حیاتی به شمار می رود. 

 

ترجمه وبسایت

چنانچه شما مالک وبسایت یا فروشگاه اینترنتی هستید، برای بالا بردن فروش و سودهی سایتتان باید مطالب آموزشی و علمی مرتبط با محصولات تان را در وبسایت خود قرار دهید. فروشگاههای اینترنتی پر قدرت (مانند دی جی کالا) امروز با پی بردن به اهمیت این موضوع، علاوه بر بخش فروشگاه و محصولات شان، بخشی برای قرار دادن مطالب علمی و تبلیغی اختصاص داده اند و اکثر قریب به اتفاق این مطالب شان ترجمه انگلیسی از وب سایت یا بروشور های انگلیسی زبان می باشد. چنانچه شما هم قصد آغاز به کار در این عرصه را دارید و نمی خواهید قافله را به رقیبان خود ببازید، می توانید از همکاری و خدمات سایت ترجمه98 استفاده کنید. شما می توانید وبسایتهای انگلیسی مورد نظرتان را به ما معرفی کنید و بنا بر انتخاب و سلیقه شما مطالبی که سفارش داده اید برای شما ترجمه شوند و یا حتی به صورت خودکار روی سایتتان قرار گیرد.

 

ترجمه کتاب

 

ترجمه کتاب

امروزه برای فعالیتهای علمی و پژوهشی عمیق، نیاز به کتابهای تخصصی انگلیسی زبان داریم که به پیشرفت علم ما کمک نمایند که بسیاری از این دریای ارزشمند هنوز به فارسی ترجمه نشده اند. چنانچه شما برای فعالیت خود با هر هدفی نیاز به ترجمه کتاب خاصی (اعم از PDF یا کتابهای کاغذی) می توانید به وبسایت ترجمه 98 سفارش دهید. برای ترجمه کتابهای معمولی و کاغذی هم نیازی به رفت و آمد زیاد یا مسافرت نیست و از هر جای کشور می توانید کتاب خود را (یا صفحاتی را که از آن نیاز دارید) اسکن نموده یا عکس بگیرید و برای ارسال نماید که پروسه ترجمه انجام شود و فایل ترجمه برای شما ارسال گردد.

 

ترجمه مقالات آموزشی و بروشور ها

چنانچه شما وارد کننده هستید و محصول جدیدی را از خارج از کشور وارد کرده اید که کار کردن آن برای مشتریان نیاز به آموزش دارد می توانید از همکاری سایت ترجمه98 استفاده نمایید. کلیه فایلها، بروشور و مجلات مختلف انگلیسی زبان مرتبط با محصول و فناوری شما به سادگی توسط ما ترجمه می شوند و شما را در شناخت محصول یا تکنولوژی جدیدتان یاری می کنیم. 

 

ترجمه فیلم و موسیقی

کلیه فایلهای چند رسانه ای انگلیسی به فارسی و بلعکس نیز ترجمه می شوند. اگر شما فیلم یا ویدئویی به زبان انگلیسی دارید که می خواهید به فارسی ترجمه شود یا قطعه هایی موسیقی یا فایل های شنیداری به زبان انگلیسی دارید، می توانید به راحتی به ما سفارش دهید و با بالاترین کیفیت و دقت از ترجمه آنها استفاده کنید و لذت ببرید.

ترجمه فیلم و موسیقی

Rating: 4.9/5. From 18 votes.
Please wait...