Rating: 4.8/5. From 20 votes.
Please wait...

ترجمه انواع مقاله، تحقیق و متون تخصصی دانشگاهی با قیمت ارزان و ترجمه و کیفیت قابل قبول برای دانشجویان.

دانشجویانی که قصد دارند تحقیق یا مقاله شان را ترجمه کنند به استاد دانشگاه شان ارائه کنند این پلن ترجمه کاملا متناسب برای این افراد است.

 

ترجمه دانشجویی با قیمت ارزان

 

بر اساس آمارهای رسمی وزارت علوم، فناوری و تحقیقات کشور، در حال حاضر بیش از 4 میلیون دانشجو در سرتاسر کشور و در مقاطع و رشته های مختلف مشغول به تحصیل هستند. پر واضح است که فرد دانشجو به چند دلیل حیاتی نیاز به ترجمه متون رشته تحصیلی خود دارد:

1- ارتقا سطح علمی در حوزه رشته تحصیلی تان. دانشجو برای بالا بردن اطلاعات و معلومات تخصصی رشته اش نیاز دارد که از منابع معتبر و موجود که بیشتر در فضای اینترنت در دسترس هستند استفاده نماید. و در این بین مقالات IEEE یا مقاله های ISI به دلیل اعتبارشان از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

2- به روز نگه داشتن دانش تخصصی تان. زبان انگلیسی به عنوان زبان اول بین المللی و زبان علم شناخته می شود؛ و از این جهت مقالات علمی جدید رشته های مختلف اکثر قریب به اتفاق به زبان انگلیسی منتشر می شوند و یک دانشجوی فعال برای دانستن جدیدترین روشهای علمی و اکتشافات باید از ترجمه این منابع استفاده کند و از این طریق دانش تخصصی خودش را همواره به روز و مدرن نگاه دارد.

3- تمایز تان از سایر دانشجویان و هم کلاسی ها. بی تردید یک دانشجو برای اینکه به موفقیت قابل توجه دست یابد و خودش را از سایر دانشجویان هم رشته اش یک سر و گردن بالاتر ببرد، نیاز دارد که اطلاعاتش را فراتر از مطالب و دروس دانشگاهش که استاد درس می دهد ببرد؛ و موثرترین روش برای این هدف استفاده از ترجمه مقالات علمی موجود در جهان می باشد.

4- ارائه تکلیف به استاد و کسب نمره. بسیار از اساتید دانشگاه ها در دروس تخصصی، به دانشجویان خود تکالیف یا تحقیق ترجمه می دهند و به ازای ارائه آن ترجمه به دانشجو نمره می دهند. برخی اساتید هدفشان از این ترجمه ها ارتقا دانش دانشجو است و برخی دیگر از آن ترجمه ها برای استفاده های شخصی خودشان استفاده می کنند.

 

ترجمه دانشجویی ترجمه98

به طور کلی این نوع ترجمه های ما، ترجمه های کاملا حرفه ای، تخصصی و روان هستند که از تعرفه ارزان و قیمت بسیار پایین برخوردار هستند. این ترجمه ها مخصوص افرادی است که هم ترجمه قابل قبول و هم قیمت مناسب مد نظرشان است. لازم به ذکر است این ترجمه ها علی رغم قیمت ارزان شان، کاملا مناسب و بدون نقص برای ارائه به استاد دانشگاه می باشند. از این جهت، برای دانشجویان که در حد معمول به ترجمه نیاز دارند توصیه شدید می کنیم که این پلن استفاده کنند و ترجمه استاندارد و کم هزینه دریافت کنند.

نکته مهم: ترجمه های تخصصی رشته تحصیلی تان بسیار حیاتی است که توسط فردی که آشنا به رشته شما است انجام شود. به این دلیل که کلمات تخصصی و اصطلاحات هر رشته معنی متفاوتی در زبان عمومی یا رشته های دیگر دارند، و برای اینکه واژگان تخصصی رشته ها به درستی ترجمه شوند فرد مترجم باید آشنا به متون آن رشته باشد که بتواند واژگان تخصصی را به درستی ترجمه کند. لازم به ذکر می دانیم ترجمه های تخصصی شما در سایت ترجمه98 کاملا به مترجمین هم رشته شما داده می شوند کسانی که فارغ التحصیل یا دانشجوی رشته خودتان هستند.

 

ترجمه ارزان قیمت برای دانشگاه

 

قیمت و تعرفه ترجمه دانشجویی

به طور دقیق قیمت این ترجمه های ما (انگلیسی به فارسی) برای متون عمومی کلمه ای 10 تومان و برای متون تخصصی کلمه ای 13 تومان می باشد. که برای یک صفحه با اندازه استاندارد (هر صفحه استاندارد شامل 250 کلمه است) به ترتیب صفحه ای 2500 تومان و 3250 تومان می شود.

لازم به تذکر می دانیم که در سایتهای مختلف و موسساتی که خدمات ترجمه ارائه می کنند و قیمت صفحه ای اعلام می کنند (مثلا صفحه ای 5 یا 6 هزار تومان)، صرفا منظورشان یک صفحه استاندارد و 250 کلمه است. و برخی از این افراد سودجو موقع صحبت با مشتری فقط قیمت یک صفحه شان را می گویند که ارزان تر به نظر برسد (و نمی گویند منظورشان یک صفحه 250 کلمه ای است) و پس از اینکه از مشتری بیعانه دریافت کردند و ترجمه را انجام دادند قیمت نهایی و کلی را به مشتری اعلام می کنند که باعث شوکه شدن مشتری می گردد. لازم دانستیم این نکته را به مشتریان خود بگوییم که فریب این روش سودجویانه را نخورند و قبل از توافق با هر مرکز ترجمه ای نخست از نرخ دقیق آنها مطمئن شوند.

 

 

تخفیف برای ترجمه های با حجم بالا

متون و ترجمه هایی که بیش از 20 صفحه دارند از تخفیف قابل توجهی برخوردار می شوند و قیمت شان توافقی با مشتری و کمتر از قیمت اعلان شده (کلمه ای 10 تومان متون عمومی و کلمه ای 13 تومان متون تخصصی) تعیین خواهد شد.

Rating: 4.8/5. From 20 votes.
Please wait...